Správy Prominenti Zábava Lifestyle Auto Šport Varenie

Tivi

Táto krajina je každoročne preplnená dovolenkármi zo Slovenska: Teraz čakajú hotové húfy našincov
Chorvátsko ostáva pre návštevníkov zo Slovenska jednou z najvyhľadávanejších krajín na dovolenku v celom Stredomorí. Slováci medzi zahraničnými turistami v Chorvátsku zaujali ôsme miesto, pričom ich pobyt trval priemerne 8,5 dňa. Cestovanie a pobyt v krajine uľahčuje to, že od začiatku tohto roka sa stala súčasťou schengenského priestoru, bez kontroly na vnútorných hraniciach v rámci Európskej únie, a domácu menu kuna nahradila eurom.
Kocianová o svojom prvom castingu: Kvôli komplexu takmer neprišla! Čo odkazuje všetkým dievčatám?
Len nedávno sa vo viacerých slovenských mestách konal casting najprestížnejšej modelingovej súťaže Schwarzkopf Elite Model Look, Súťaž, vďaka ktorej boli objavené mnohé známe krásky z tituliek časopisov odštartovala aj kariéru, dnes už ambasádorky súťaže, Michaely Kocianovej. Ako si krásna blondínka spomína na svoj prvý casting?
Verešovej priznanie v Inkognite: Týmto sa preslávila v Amerike? Modeling to zďaleka nebol!
Tajným hosťom pondelkového Inkognita bude tentokrát krásna modelka Andrea Verešová. Tá sa síce pohybuje vo svete módy dodnes no v obľúbenej relácii si zaspomínala na časy najväčšej slávy. V tých ju dokonca poznali aj za veľkou mlákou, no jedným dychom dodáva, že nie celkom kvôli kariére modelky. V šou sa dozviete čo je za tým, no aj to, prečo si Vlado Voštinár kvôli krásnej brunetke kúpil mobil!