03.04. 18:25 Fair play zostrihy

Bývalý vyšetrovateľ označil páchateľov vraždy Róberta Remiáša

Kto si objednal vraždu Remiáša a kto ho zabil?
Zdroj:

Diskusia: 5 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
sitap
3.4.2017 19:39 | |
+3 -2
Reagovať
V´daka za odvahu pred kamerami p. Remišová. Nech už mafiánske spôsoby, nenapadnú žiadneho papaláša. Ak sa dostane právnik k moci, správa sa ako prasa a potom sa čuduje, že ho ľudia chcú zožrať.
N8E6
29.8.2019 14:55 | |
+0 -0
pekne ti médiá vymyli mozog .
petrick
3.4.2017 19:15 | |
+2 -12
Reagovať
Nerozumiem prečo sa nejaká Remiášová predvádza roky pred kamerami.No vlastne rozumiem tomu až veľmi dobre aj chápem účel-cieľ tejto organizovanej kampane.Hej p.Remiášová nemyslite si že sme všetci popadali trebárs z hrušky na hlavu a nevieme o akú frašku tu ide.Teraz nechám bokom/nabudúce/údajné zavlečenie toho soft kriminálnika/Technopol/Kováča mladšieho ktorému otec udelil milosť.Plus jeho dalším podareným kamarátom-kumpánom.Už som o tom písal a ešte sa vyjadrím.Pani zlatá nehrajte divadlo tentoraz s Trnavským patologickým klamáriskom Matovičom a tým agentom štb menom domovník Budajom.V celku pochopím ked gorilie KDH je teraz mimoparlamentu/časom zanikne/a tak mútite vodu u iného subjektu na mlženie a sebaprezentáciu/a clonu/seba aj ich/OľaNO/aby sa pokračovalo neustále v mediálnej masáži.PS:Nikdy žiadna amnestia neplatila na smrť R.Remiáša.Okrem toho policajné vyšetrovanie už dávno potvrdilo že nezomrel násilnou smrťou.Treba to povedať jasne aby to bolo zrozumiteľné.Remiášová klame a účelovo zavádza ked spája dve rozličné nespojiteľné-nekompatibilné veci do jedného celku.Aj na základe vykonštruovaných vyfabulovaných bláboloch-bájok pochybných osôb motivovaných politikou.Prečo tak koná?Je to čitateľné pre toho kto vie čítať medzi riadkami a usporiada si udalosti do súvislostí a kontextu.Sú minimálne tri príčiny-dôvody.Spomeniem len v krátkosti dva.Zámerom vždy bolo aj je umelo prilepiť jeden prípad k druhému.Aby v jednej kope vyfabrikovaný príbeh mal nejakú akčnosť a náboj.Nie náhodou sa natáčal aj ten/film/brak.Druhý dôvod.Je v celku prozaický a už som ho spomínal.Napíšem to taktne.Z jej strany tento dôvod je dôležitejší-primárny.Teda čo sa už dávnejšie pošuškáva.Vytváranie hmly/či závoj čistoty/okolo syna a hranie do autu s akými pochybnými kreatúrami mal kontakt.Aby odklonila pozornosť a nerozoberalo sa to vôbec.Lebo to by predsa nesedelo do správneho scenára tejto/…./doplňte si podľa ľubovôle.
N8E6
29.8.2019 15:00 | |
+0 -0
z reakcií na príspevok vidno,akí sú " Slováci " politicky tupí....zaujíma ich nejaká smrť darebáka ,ale že prišli napr. o slov.elektrárne / pozdravujem I.Mikloša -Petrík Schutz /im je jedno...
N8E6
29.8.2019 15:03 | |
+0 -0
teraz je v móde pani Kušnírová,Remiášová už splnila svoju úlohu a môže ísť do zabudnutia.