05.10. 19:00 Lifestyle

Vo svete bežný spôsob ochrany je pre slovenských mužov tabu: TOTO je 7 hlavných faktov o vazektómii!

To, že vazektómia je najúčinnejšou metódou antikoncepcie pre mužov, je známe. U nás je však tento spôsob ochrany stále mierne tabu a to aj napriek tomu, že mužská sterilizácia je určite jednoduchšia, rýchlejšia, menej bolestivá a menej riziková než tá ženská a napríklad v Amerike ju podstúpi vyše 18% mužov nad 35 rokov. Ako vlastne tento zákrok prebieha a aké sú riziká?
Zdroj:

Diskusia: 2 príspevky

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Marduk6
6.10.2017 00:21 | |
+6 -8
Reagovať
Každý muž ktorý toto podstúpil je u mňa KO KO T ! Cigána by toto ani nenapadlo, alebo imigranta. Toto vymysleli choré židovská mozočky ktoré takto chcú vyhladi´t zdravú Európsku populáciu.
Neserma
14.10.2018 09:45 | |
+2 -1
Marduk môžeš trtolit a plodit od ráno do večera.... Keď je niekto že už deti nechcú mať, tak sa rozhodnú pre toto a CIGÁNI si ich nahonia ako mravcou a potom to nemá ani co žrať!!!! UROBÍM SI TOĽKO KOĽKO PRE MOJU RODINU POTREBUJEM, A KOĽKO MOJE ROZPOČTY ZVLÁDNU ABY SME IM MOHLI DAŤ CO CHCEME, A NEBUDEME TRKAT A PLODIT, POSTARAS SA TY? Taký čo o tom nerozmýšľa je u mňa *** prvej triedy, lebo deti narobiť je jedna báseň ale uživiť, osatit a všetko čo ku tomu patrí je už iná vec a keď normálny človek na to nemá tak si chráni co má, tak tu chlapom nenadavaj že sú KOKO*I.... Asi si len sprosté mláďa co ešte nevie co je život