Muž žaluje policajné zložky: Do jeho domu vtrhli bez zaklopania! Sledujte, ako sa rozleteli dvere

Muž žaluje policajné zložky z Little Rock v Arkansase, ktoré vtrhli do jeho bytu bez zaklopania. Polícia vnikla násilím do bytu kvôli podozreniu z drogovej činnosti. Avšak násilné vtrhnutie nebolo oprávnené a podľa zákona by mali najprv zaklopať a vypýtať si súhlas. Až po jeho nesúhlase by mohli použiť silu. U muža sa žiadne drogy nenašli.
Zdroj:

Diskusia: 2 príspevky

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
krt3c3k
19.10.2018 08:02 | |
+0 -3
Reagovať
samopal je na *** kebyzr som.clovek ktory aa ma preco bat takehoto zasahu davno si dvere na noc zaminujem. jednoduche q ucinne otvoria dvere koniec problemu obranny granat by bol ideal horsie je ze to nema kazdy doma;*(. no a teraz naozaj ja som za slusnost. uplne elementarna vec je zaklopat/zazvonit a pockat aspon minutu ninutu a pol. vzdy je to noc! toto sa da spravi v 80percebtach zasahov tu u nas na slovensku..zial nerobi sa to.
langeszka
19.10.2018 07:39 | |
+8 -3
Reagovať
Naši kukláči sú takí istý barbary ako v USA. Od nich to naučili. Vtrhnu do bytu samostatnej staršej ženy s rozbitím dverí, bez podozrenia, že hľadaná osoba sa tam zdržiava. Revú ako blázni, že "POLÍCIA" lebo sú pos ratí z toho, že u nás v SK má každý doma aspoň samopal. I dioti.