29.08. 08:00 Domáci prominenti

Začína sa bitka o diváka: Toto sú hity, ktorými chce Markíza prilákať ľudí

Vracajú sa osvedčené hity a konkurovať im budú novinky, do ktorých televízie vkladajú veľké nádeje. Aké sú najväčšie lákadlá televízie Markíza?
Zdroj:

Diskusia: 4 príspevky

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
petraweber
29.8.2019 10:40 | |
+1 -0
Reagovať
SLOVENSKÝ TELEVIZNÍ FENOMÉN ANN JE O 60 TELEVÍZNICH LET A 6 DESÍTEK LET TELEVIZNÍCH ZÁŽITKŮ VPŘEDU BRATŘI ČEŠI A SLOVÁCI.TELEVIZNÍ POŘADY ANN ZLEPŠUJI DUŠEVNÍ VÝKONNOST. TAJEMSTVÍ JEDNODUCHÉ CESTY JAK SI USNADNIT ŽIVOT.RECEPT JAK SI PRODLOUŽIT ŽIVOT O 60 LET, JAK PROŽÍT HODNOTNÝ ŽIVOT.ŽIVOT JE KRÁTKY, ČAS UTÍKA RYCHLE. ŽIJ TADY A TEĎ. ANN PRODLOUŽI TVŮJ ŽIVOT O 60 LET TELEVIZNÍCH ZÁŽITKŮ. ODHALTE TAJEMSTVÍ TELEVIZNÍCH POŘADŮ ANN JAK SI VYBUDOVAT DUŠEVNÍ POSTOJ KTERÝ POVEDE K POCITU SEBAJISTOTY A ŠTĚSTÍ.
MarcelWeis9278
29.8.2019 10:18 | |
+2 -0
Reagovať
Táto treťotriedná Europská televízia a štvrtotriedna programová riaditeľka sa samá môže len sama tešiť na tento servírovaný podúrovňový hnoj!!!! Majú absolutný nedostatok kreativity a opakujú dookola špinenie obrazovky.Tento televízny odpad pozerá už len patologicky duševne narušená hrstka Slovákov. Stačí sa na ních pozrieť. Nemajú asi veľa radosti v živote, keď sú schopný prezentovať absolutný televízny hnoj. Vyspelí a náročný Slovenský televízny divák pozerá na Slovensku TV zadarmo v HD kvalite a bez iritantných reklám cez napojenia chromecast na televízor len a len na Slovensky televízny fenomén ANN. 3000 NAJLEPŠÍCH A NAJOBLÚBENEJŠÍCH VIDEO TRAILEROV TELEVIZNÝCH PROGRAMOV/ HITOV OD SLOVENSKÉHO TELEVÍZNEHO FENOMÉNA ANN MÔŽETE VIDIEŤ NA F.B. Angelika Zoneveld, ANN
Cerakinova
29.8.2019 10:30 | |
+1 -0
ÚPLNA PRAVDA. NEMÁM DOSŤ ANN!!!! AKTUALITA, ORIGINALITA, FARBY, RÝCHLOSŤ…HUMOR… SHOW… TO SÚ TV PROGRAMY Z INEJ PLANÉTY. Samozrejme že ANN má a musí mať natočené lepšie televízne relácie akjo táto lokálna maličká televízia. Slovenska TV ANN vysiela bez iritantných reklám cez pripojenie “chromekas” (aprát stojí 34 Euro) na tvoj TV prístroj cez UBS. Slovenský ANN konkuruje toťiž celému svetu a denne ích programy vidí okolo 430 m i l i o n ludí po celom svete a nie ako markízu čo pozrie hrstka 130 tisíc Slovenskych úchylakov.
Demelza
29.8.2019 09:34 | |
+4 -0
Reagovať
za komancov sa dala pozerat aj Zlata brana a dokument o Sibiri...z tychto "programov" sa chce len grcat...