01.10. 03:00 Domáce spravodajstvo

Zúfalé ženy z Potravín Kačka si prišli vypýtať výplatu: Nemáme peniaze ani výpovede!

Bez výplat, no aj bez výpovedí a práce. V takejto zúfalej situácii sa podľa vlastných slov ocitli zamestnanci firmy Potraviny Kačka. Tí sa rozhodli zabojovať o svoje peniaze a stravné lístky za mesiac august. Všetci totiž pracovali až do konca septembra, kým sa nezačali zatvárať predajne potravín, no vravia, že zatiaľ videli len zálohu vo výške 30 percent.
Zdroj:

Diskusia: 2 príspevky

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
trebato
1.10.2019 17:32 | |
+1 -0
Reagovať
Takí chrapúni ako ten riaditel vyžrate pr-asa cesou listu obvinovali pracovníčky z krádeži čo bolo uverejnené v tlači a tento skur-veny neprávny štát nie je schopný nič,svi-ne poslanci sa hádaju o funkcie sudcov kto vyššie,kto viac,plaču že nemali zvýšených svojich niekolkotisíc mesačne,žerú si v svojom bufete za smiešne ceny lebo maju málo,ku-rva kedy toto prestane človeku je lúto ked si predstavý tie ženy ako detom vysvetluijú ptrečo maju len rohlik z maslom ak na to majú Harabin si za urážku od štátu vezme tušim 60000 tak nech mu to zaplatui ten ko-kot poslanec ktorý ho urazil zo svojho.Je mi tu na grcanie s tohto všetkeho.
kubig64
1.10.2019 16:15 | |
+1 -0
Reagovať
Takéto niečo ako meškajúca výplata a pod. už dávno mali byť trestným činom. V podstate dá sa to klasifikovať ako trestný čin úžery.