17.10. 13:00 Domáce spravodajstvo

Reakcie politikov na nahrávku spisu Gorila

Gorila ožila v celej svojej sile. Slovensko sa pred necelým rokom dozvedelo, že zvukový záznam spisu Gorila, ktorý mnohí považovali za zničený, stále existuje. Podľa viacerých pasáží sa rozhovory, ktoré sa odohrali v konšpiračnom byte na Vazovovej ulici v Bratislave, zhodujú so spisom, ktorý je verejnosti známy už od roku 2011.
Zdroj:

Diskusia: 3 príspevky

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
nokissplease1
18.10.2019 13:49 | |
+0 -0
Reagovať
Tie 20€ korupcie si strčte do zadnice, tak ako povedal Harabin - jabĺčka, mrkvičku, flašku vínka...kto aj z vplyvných má trochu srdce, nech ho začne používať, nehovoriac o tom,že naši volení zástupcovia by mali byť naši reprezentanti a ísť príkladom a smerovať spoločnosť k morálke, spravodlivosti,atď. Takže ak sa niečo takéto stane, je to na zaplakanie. Tento národ si zaslúžiť dlhú dovolenku, zato, koľko rokov Vám akceptuje to správanie na hrane upraveného zákona.
nokissplease1
18.10.2019 13:37 | |
+0 -0
Reagovať
Igor, slovákom nechýba údajných 250mil. SK (ca. 8,3mil. € ) Určite chýba viac to, o čo lacnejšie sa predali fabriky a kde tie finančné toky skončili, to budú rádovo iné čisla, takže netrepte tu ....tiny, lebo aj žiačik na základnej škole vie základnú matematiku a ešte druhá vec, nikoho normálneho nezaujímajú trenice v horných sférach vplyvu, pre mňa za mńa si tam robte divadielko aké chcete, ale teraz sa jedná o to, že ak teda tvrdíte, že nahrávka je autentická,tak pravdepodobne bol štát - čiže my všetci okradnutí o x miliónov €. Pozvite EUROPOL , nech sa nato kukne EÚ. Možno nám EÚ nejaké podniky vrátia-darujú, keď budú vidieť , ako sú slováci nastratí...v rámci trvalo udržateľného rozvoja kapitálu ...:-D
nokissplease1
18.10.2019 13:25 | |
+0 -0
Reagovať
Porušenie: A. 357/2004 Z.z. Čl.(2) ods. 1 Zákon o verejnom záujme a jeho pôsobnosť. B. Korupčné správanie - od 1.1. 2006 Korupcia ohrozuje právny štát, demokraciu a ľudské práva, podkopáva dobrú vládu, slušnosť a sociálnu spravodlivosť, narúša hospodársku súťaž, bráni hospodárskemu rozvoju a ohrozuje stabilitu demokratických inštitúcií a morálne základy spoločnosti C. Zákon č. 297/2008 Z. z.Zákon o ochrane pred legalizáciou príjmov z trestnej činnosti a o ochrane pred financovaním terorizmu a o zmene a doplnení niektorých zákonov - potom tok peňazí sledujte ak sa potvrí A + B. Tak sa dá hovoriť v potenciálnej rovine aj o C. D. Ako postupovali kontolné parlamentné orgány na kontrolu SIS ? E. Vyšetrovateľ bol šťastný, že už mohol odísť F. PENIAZE A PRÁVO MAJÚ SMEROVAŤ K MORÁLKE - o chvíľku tu bude hroziť ISLAND , keď nenastane sociálne vyrovnávanie vrstiev btw. všetci kapitalisti chcú prostredie,kde môžu mať určitú výhodu, takže ak nastane ISLAND, neostane Vám nič.