Správy Prominenti Zábava Lifestyle Auto Šport Varenie

Tivi

Herec Mitaš prekvapil slovami o úteku ďaleko od Slovenska: Na toto potrebuje zabudnúť
Herec Marián Mitaš patrí k našim najobsadzovanejším hercom a jeho pracovný diár doslova praská vo švíkoch. Momentálne ho diváci môžu vidieť aj v novom seriáli televízie JOJ Nemocnica, v ktorom stvárňuje chirurga Ondruša, no sexi herec sa môže pochváliť aj zahraničnými produkciami. Najnovšie sa však pohráva s myšlienkou úteku zo Slovenska a prezradil aj dôvod.
Po skrachovanom vzťahu ďalšia rana: Sväťo Malachovský si od lekára vypočul nepríjemnú správu
Herec Sväťo Malachovský má za sebou neľahké obdobie, za ktorým je nielen krach vzťahu, no celej situácii nepridala ani pandémia koronavírusu. Zatvorené divadlá a obmedzené nakrúcania dali mnohým umelcom stopku a výnimkou nebol ani obľúbený herec. A hoci sa dnes veci pomaly vracajú do normálu a s pracovnými ponukami sa doslova roztrhlo vrece, herec sa musel popasovať s ďalšou ranou osudu.
Vyvrcholenie duelu Krčméryho s Hrušovským: Komu veríte viac?!
Čo sú najväčšie výhrady odporcov očkovania? Čo nás čaká na jeseň a pomôže situáciu vyriešiť povinné očkovanie kritickej infraštruktúry? Aj na to sme sa v reláci Časovka pýtali profesora Vladimíra Krčméryho a profesora Štefana Hrušovského. Odborníkov, ktorí stoja ohľadom očkovania na dvoch názorových brehoch.