Správy Prominenti Zábava Lifestyle Auto Šport Varenie

Tivi

Ivana Gáboríková bude čoskoro dvojnásobnou mamou: Pre pokoj v duši sa jednej veci vyhýba oblúkom
Ivana a Marián Gáboríkovci sa už čoskoro stanú dvojnásobnými rodičmi. K malej Belle tak pribudne súrodenec, no krásna tanečníčka si napriek tomu neodoprela účasť na šou Let´s Dance. Rastúce bruško a nedostatok spánku sa však už na Ivane podpisujú a energie má menej. A keď už bola reč o rastúcom brušku, budúca mamina otvorene priznáva, čomu sa doma kvôli vnútornému pokoju vyhýba oblúkom.
Banášovci na Let´s Dance: Prišli podporiť dcéru a zaťka
Spisovateľ Jozef Banáš s manželkou Máriou sa minulú nedeľu ukázali v hľadisku Let´s Dance, kde si užívali skvelé tanečné výkony účastníkov. Aj v minulosti sa obaja totiž na podujatí zúčastnili a zábavu z parketu nasávali plnými dúškami. Okrem toho, že si chceli užiť kultúrny večer, však prišli aj podporiť svoju dcéru, známu moderátorku Adelu Vinczeovú, ktorá má premiéru v porotcovskom kresle. Podobne to má aj ich zať, spravodajca Viktor Vincze.
Ján Koleník zažil podraz na vlastnej koži: Odpúšťam, ale nezabúdam!
Herec Ján Koleník je doslova na roztrhanie!Nakrúcanie filmov, divadlo a najnovšie aj seriál Druhá šanca plnia jeho pracovný diár viac než dosť, no práve poslednej z úloh nedokázal herec povedať nie. Postava doktora Fabiána hercovi doslova učarovala a to najmä svojim neľahkým osudom. Koleník však otvorene prehovoril aj o podrazoch vo svojom živote.