Správy Prominenti Zábava Lifestyle Auto Šport Varenie

Tivi

Valihora prehovoril o fungovaní s partnerkou Natáliou a priznal: Toto musíme zmeniť
Bubeník svetového formátu Martin Valihora má práce až nad hlavu a jeho diár doslova praská vo švíkoch. To sa však odzrkadlilo nielen na jeho výzore, no aj na súkromnom živote. A hoci momentálne s jeho partnerkou Natáliou prežívajú radostné obdobie vďaka ich dcérke Zune, ružové to zďaleka nie je. Kočovný život a stretnutie s rodinou v nedohľadne, aj takto vyzerá život známeho hudobníka. Z jeho slov nebudete chápať!
Moderátor Dodo Kuriľák svojimi slovami poriadne prekvapil: V práci dostáva pľuvance do kávy?
Moderátor Dodo Kuriľák patrí k dlhoročným moderátorom ranného vysielania a hoci musí vstávať takpovediac so sliepkami, zatiaľ si nesťažuje. Ako totiž prezradil, na nohy ho ráno postaví šálka kávy a druhú si už vychutnáva v štúdiu ranných novín. Tá je však podľa slov sympatického moderátora v mnohom špeciálna.Keď zistíte dôvod, puknete od smiechu!
Syn Ivety Bartošovej († 48) Artur na premiére: Ukázal krásnu priateľku
remiéru dokumentu Karel si nenechal ujsť ani Artur Štaidl (24), syn Ivety Bartošovej († 48) a Ladislava Štaidla († 75). O to emotívnejšie to pre neho muselo byť, pretože sám sa začiatkom roka po smrti milovaného otca stal sirotou. Oporou mu však je jeho sympatická priateľka. Aké zmeny sa však dejú v živote mladíka?