Správy Prominenti Zábava Lifestyle Auto Šport Varenie

Tivi

Nasťa Kuzminová v Silnej zostave poodhalila svoju vtipnú stránku: Korunu tomu nasadila Salátová
Ženy v športe. Tak znie téma najbližšieho vysielania relácie Silná zostava. Moderátorka Veronika Cifrová Ostrihoňová privíta aj našu medailistku, biatlonistku Nasťu Kuzminovú, športovú lekárku Luciu Knappkovú a stálu hostku Simonu Salátovú. Pri debate o porovnávaní mužských a ženských tímov na MS naše panelistky zavtipkovali aj na tému, v ktorom športe by mohli reprezentovať Slovensko ony! Pozrite si v ukážke a sledujte reláciu Silná zostava vo štvrtok o 21.35 na Jednotke.
Vinco Lukáč si po rokoch sype popol na hlavu: Mohol toto spraviť s hokejovou trofejou?
Vinco Lukáč patrí bezpochyby k legendám československého hokeja, a preto nemohol chýbať ani v šou Boris a Brambor. V obľúbenej šou si bývalý hokejista zaspomínal aj na turnaj v Moskve, kde získal titul najlepšieho hráča. Na tom by nebolo nič zvláštne, pokiaľ by Lukáč prišiel so svojou trofejou domov. Tá však skončila v rukách niekoho celkom iného. Z príhody legendárneho hokejistu puknete od smiechu, v šou Boris a Brambor však padnú aj slzy. Sledujte v piatok o 22.00 na Jednotke.
Reportérka Barbora Žiačiková: Z golfovej skeptičky je dnes vášnivá hráčka, toto všetko už má za sebou
Reportérka RTVS Barbora Žiačiková si minulý rok prešla doslova peklom, keď ju počas ligového zápasu Banskej Bystrice s Popradom trafil odrazený puk tak nešťastne, že takmer prišla o oko. Nežná blondínka však na šport nezanevrela a vrátila sa nielen do ľadových arén, no prepadla novej vášni. Ako aktívna športovkyňa, ktorá si v minulosti vyskúšala skutočne množstvo športov, sa dala na golf, v ktorom dnes dosahuje skvelé výsledky a neustále na sebe pracuje. Jej vzťah k tomuto športu však nebol vždy pozitívny, práve naopak.