Správy Prominenti Zábava Lifestyle Auto Šport Varenie

Tivi

Šimečka exkluzívne pre Nový Čas: S kým si odmietam sadnúť do vlády! Je ochotný prenechať post premiéra?
Dokážu sa udržať na čelných priečkach preferencií Slovákov do volieb? Progresívne Slovensko sa v posledných prieskumoch dostalo na druhú priečku hneď za Smer. Predseda Michal Šimečka (39) sa vracia z Európskeho parlamentu a verí, že môžu poraziť Roberta Fica (59). V rozhovore pre Nový Čas vysvetľuje viaceré postoje, ktoré mu vyčítajú iní politickí lídri, a hovorí, ako si predstavuje vládnutie.
Predseda KDH Milan Majerský exkluzívne pre Nový Čas: Ako budem riešiť koalíciu s PS!
Plánujú sa vrátiť späť do parlamentu. KDH sa už dve volebné obdobia nachádza mimo NR SR. Jej predseda Milan Majerský (52) v rozhovore pre Nový Čas vysvetľuje, čo bude pre nich prvoradé pri vstupe do prípadnej koalície a akým problémom sa chcú venovať. Hovorí, že vylúčený je Smer, ale do vlády sa mu príliš nechce ani s PS.
Slovensko má čo ponúknuť! Záujem o dovolenku u nás narastá: Tieto destinácie sú na vrchole rebríčka
Záujem o dovolenku na Slovensku rastie. Po úspešnej zimnej sezóne zaznamenali nárast turistickej aktivity mnohé regióny, resp. prekročili rok 2019. Ožila mestská turistika, zvýšil sa záujem o prírodné krásy, kultúrne pamiatky, kúpeľníctvo a aquaparky. SLOVAKIA TRAVEL však vo svojej kampani nepoľavuje. Podľa generálneho riaditeľa Václava Miku nové trendy v cestovnom ruchu formujú budúcnosť dovoleniek.