Správy Prominenti Zábava Lifestyle Auto Šport Varenie

Tivi

Herman mieri do RTVS: Takto na odchod zareagovali kolegovia! Bude bujarý rozlúčkový večierok?
Dlhoročný redaktor a moderátor Markízy Patrik Herman (47) sa nepochybne postaral o televízny prestup roka. Mieri do RTVS, kde chcú jeho služby využiť na všetkých frontoch: bude na obrazovke, v zákulisí a dostane možnosť v ešte väčšej miere rozvíjať svoje charitatívne aktivity. Prečo sa rozhodol pre takúto radikálnu zmenu práve teraz?
Jessica z Extrémnych premien si prešla životným peklom: Strach o holý život!
Jessica je tak trochu rozmaznané dieťa, ktoré vyrastalo ako v bavlnke. Má dobré rodinné zázemie, no aj napriek tomu s rodičmi nemá najideálnejší vzťah. Kameňom úrazu je totiž jej extrémna nadváha, kvôli ktorej mali v domácnosti pravidelne dusno. Na výzore Jessicy sa však podľa jej vlastných slov podpísali udalosti, ktoré sa odohrali s jej bývalým priateľom.
Najväčšie prekvapenie v Talente? Vystúpenie ohúrilo celú sálu: Najviac tlieskala snáď Alagič!
Diváci šou Česko Slovensko Má Talent budú mať možnosť vidieť premiérovo koncert novej formácie. Jakub Prachař, Marián Čeky Čekovský a David Gránský pripravili pre fanúšikov talentu skvelú spevácko-hudobnú šou. Všetko však bolo improvizáciou po jednom bubeníckom vystúpení. Skvelé predstavenie nebolo hodné len postupu, ale dokonca aj zlatého buzzera. "To je tak nefér, akí sú talentovaní," zhodnotila Jasmina. Pozrite si malú ukážku, na čo sa môžete tešiť už túto nedeľu na JOJ-ke.