Správy Prominenti Zábava Lifestyle Auto Šport Technika Varenie

Tivi

Po zažehnanej kríze adresoval Klus manželke krásne slová: V jednej veci jej však dal stopku
Tomáš Klus a jeho manželka Tamara si prešli počas ich vzťahu skutočne kadečím. Ich manželstvom však bezpochyby najviac otriasla spevákova nevera, ku ktorej sa otvorene priznal. Dnes je však zdá sa, kríza zažehnaná a nespútaný pesničkár hodil búrlivý život za hlavu. O svojej Tamare hovorí len v superlatívoch a to dokonca aj ako o speváčke. Zdá sa však, že je predsa len jedna vec, v ktorej sa názory dvojice stále poriadne rozchádzajú.
Opatovský vychválil beatboxera z For You: Ten si ich spoločnú pieseň odmakal, jeho slová vás pobavia
Robo Opatovský nezaháľal ani počas korony a svojich fanúšikov potešil skladbou Je nad slnko jasné, ktorá sa v špeciálnej lockdown verzii objavila na jeho profile v marci tohto roka. Spevák sa však vrátil naspäť do štúdia, kde spojil svoje sily s a cappella formáciou For You a z nostalgickej piesne vznikla skvelá letná pohodovka. Skladba vďaka členom For You nabrala úplne iný rozmer aj energiu a samotný Opatovský vynachválil beatboxera do nebies. Ten si to totiž v ich spoločnom hite riadne odmakal, jeho slová vás pobavia.
Bibi Hall spieva v novom songu o láske i sklamaniach, jedno vie iste: Boy, you never get it!
Bibi Hall pokúšala šťastie v SuperStar a v speve pokračuje aj ďalej. Najnovšie vydala nový singel Boy, you never get it!, ktorý je opäť s nádychom rnb, soul a popu a vznikol veľmi spontánne: "Kúpila som si beat, zložila text a nahrala v štúdiu, takže bolo to rýchle. Podľa mňa také sú aj najlepšie, keď veľmi nepremýšľate nad tým, čo tvoríte v danom okamihu. Len sa necháte viesť. A moje songy sú väčšinou o tom, čo práve cítim. Väčšinou je to o láske, sklamaní….ale aj o snoch a túžbach."