Správy Prominenti Zábava Lifestyle Auto Šport Varenie

Tivi

Pesničkár Tomáš Klus má na konte hviezdnu spoluprácu: Muzikál s oscarovým režisérom!
Obľúbený český pesničkár Tomáš Klus prežíval počas zúriacej pandémie skutočne plodné obdobie. Okrem toho, že sa spevákovi podarilo vydať dva nové albumy, pustil sa aj do písania hudby k muzikálu. Ide však o viac než hviezdnu spoluprácu, nakoľko libreto k muzikálu napísal oscarový český režisér Jan Svěrák. A hoci Klus nedá na Svěráka dopustiť, otvorene priznal, že jeho hudobné ego dostalo poriadne zabrať.
Kulturista sa rozviedol s umelou Ančou a ukázal nový objekt svojich zvrátených chúťok: Držte si žalúdky!
Kulturista, ktorý sa preslávil svadbou s umelou Ančou, je opäť slobodný! Muž so zvrátenými sexuálnymi chúťkami však dlho nesmútil. Manželstvo bizarnej dvojice sa naštrbilo už krátko po veselici, keď sa Margo zlomila a musela ísť do opravy. Yuri Tolochko z Kazachstanu túto chvíľku využil a svoju manželku podviedol. Teraz fanúšikom na sociálnej sieti predstavil nový objekt svojich túžob.
Milovníci Olympicu si prídu na svoje: Vianočnú koledu v podaní legendárneho Petra Jandu musíte počuť
Líder skupiny Olympic Petr Janda pravidelne teší svojich fanúšikov videami na sociálnych sieťach. Inak tomu nebolo ani v tomto predvianočnom čase, kedy si pre nich pripravil krásne vianočné prekvapenie v podobe koledy Narodil sa Kristus Pán. A ak máte radi skupinu Olympic a Jandov nezameniteľný chraplák, určite si prídete na svoje. Želáme príjemné počúvanie.