Správy Prominenti Zábava Lifestyle Auto Šport Varenie

Tivi

Geissenovci k nám prišli ako pravé celebrity, čistý luxus
Neprehliadnuteľný manželský pár Robert a Carmen Geissenovci prišli na Slovensko! Podľa informácií Nového Času sa u nás zdržia takmer týždeň a nudu tu určite nezažijú. O milionársky pár, zvyknutý na luxus, bude kráľovsky postarané. Uchýlia sa v prepychovom Zámku Šimák v Pezinku a budú si užívať rôzne aktivity.
Vianočný trapas Ondřeja Gregora Brzobohatého: Týmto darčekom prestrelil!
Krásny stromček, štedrý Ježiško a plný stôl dobrôt. Také sú spomienky z detstva hudobníka Onďreje Gregora Brzobohatého na najkrajšie sviatky roku, ktoré sa nezadržateľne blížia. Dnes už robí Ježiška on svojej manželke Taťáne a svojim blízkym a tak sme boli zvedaví, či niekedy darčekom doslova prestrelil. Známy hudobník na seba vtipne bonzol nielen to, no odhalil aj to, na čo sa na Vianoce najviac teší dnes.
Božská Simona Krainová sa nebála prehovoriť o zákrokoch: Prečo ju z estetickej kliniky vyhadzujú!
Modelka Simona Krainová má tesne pred päťdesiatkou, no skutočný vek by jej tipoval azda málokto. Sexi blondínka vyzerá priam božsky a aj vo svojom veku sa pýši nielen dokonalými krivkami, no aj bezchybnou pleťou. Za tú však vďačí nielen starostlivosti, no otvorene priznáva aj rôzne zákroky. Nebála sa toho prezradiť omoho viac!