Správy Prominenti Zábava Lifestyle Auto Šport Varenie

Tivi

Desivé zábery z Bratislavy! Na zastávke MHD začal horieť autobus
Na Bratislavskej Patrónke horí autobus mestskej hromadnej dopravy (MHD). Pre TASR to potvrdil hovorca Dopravného podniku Bratislava (DPB) Martin Chlebovec. Ako ďalej uviedol, ide o kĺbové vozidlo linky 83. "Vznik požiaru je predmetom vyšetrovania," doplnil Chlebovec s tým, že prizvaný bude aj znalec Hasičského a záchranného zboru.
Dopravný úrad má k dispozícii dve nové inšpekčné plavidlá
Dopravný úrad má k dispozícii dve nové inšpekčné plavidlá, ktoré výrazne pomôžu v jeho činnosti. Na tlačovej konferencii to oznámili minister dopravy Andrej Doležal a predseda Dopravného úradu Pavol Hudák. Priblížil, že Dopravný úrad je autorita vykonávajúca dohľad nad bezpečnosťou na vode, v civilnom letectve a na dráhach a podotkol, že nechce, aby zostalo len pri týchto dvoch lodiach.
Do prešovskej pizzerie vošiel muž so zbraňou: S tým, čo urobil potom, by ste nerátali ani v sne!
Muž so zbraňou vošiel do pizzerie v Prešove a hoci situácia vyzerala spočiatku poriadne napínavo, skončilo sa to šokujúco. Do pizzerie vošiel najskôr muž, ktorý mal v ruke zbraň a mieril ňou pred seba. Za ním došli do prevádzky ďalší 2 muži a potom ešte ďalší dvaja. Podľa záberov z kamery muž potom zbraň odložil a spolu vyšli z dverí. Podľa informácií presov.dnes24.sk si totiž pištoľník objednal pizzu, na ktorú počkal na terase.